
![[@title]](https://res.cloudinary.com/redhatholdings/image/fetch/w_900,h_519,c_fill,q_auto,f_auto/https://www.xn--spdom24-fxa.se/uploads/agent_blog_dev/ar-stolta-nar-vi-presterat.jpg)
Ofta kan det vara så att människor känner till ditt namn, men inte din historia som du har. De har hört vad du har gjort, men inte vad du har gått igenom under tiden.
Det kan också bero på att vi själva inte berättar, utan håller det inom oss själva. Men ta deras åsikter om dig, som kanske dessutom inte stämmer, med en nypa salt.
Det är inte så viktigt vad andra människor tycker om oss, det som är viktigt är vad vi tycker om oss själva och är stolta när vi har presterat och genomfört det vi har tänkt oss att göra.
Ljus och kärlek
"Jag skriver för att låta det osynliga bli tydligt."
Jag skriver om hur jag fångar energier, tolkar tecken och lyssnar till den vägledning som kommer i stunden. Jag delar mina erfarenheter av intuition, tarot, medialt arbete och den inre visdom som formar mina texter. Mitt fokus är att ge dig klarhet, förståelse och mjuka insikter att bära med dig.



