KVALITETSSÄKRAD TJÄNST
GODKÄNDA MEDIUM
GODKÄNDA MEDIUM
Ring 0939-1147171 för att bli spådd och få hjälp. Även för dig med Comviq/Tele2. Du trycker 1 för att tala med första lediga spådam, 2 för att lyssna på presentationerna eller 3 om du redan vet vem du vill tala med. Tryck 9 för att återgå till menyn. Åldersgräns 18 år. 29.90 kr/min

Nora
Nora är alltid redo för en spådom online. Som medium och sierska kan hon hjälpa dig med det mesta.
Välj rådgivare
172
Upptagen
Hej, jag heter Nora. Jag kan ge dig medial rådgivning genom att känna, se och höra meddelanden från andevärlden. Som sierska och medium kan jag kommunicera med djur och hitta energier i hus eller byggnader. Mina andra verktyg när du ringer för att spå dig är tarottv kort och pendel. Jag kan även ge dig healing, eller dina husdjur. Ofta har mina vänner sagt att jag är en godhjärtad människa och god lyssnare. För hjälp av seriösa medium var gärna förberedd vilka frågor du vill ställa. Det gör att jag har lättare att ge dig min professionella hjälp. Om du sliter med en tyngd kan jag hjälpa till att lyfta den. Här på min spålinje kan du alltid känna dig trygg. Varmt välkommen med ditt samtal, din spådam Nora.
Kunders omdömen:
Fyll i ditt omdöme nedan tack.Kunskapsrelaterade artiklar
1208 visningar
Folk från hela världen har skrivit på vår hemsida om något mycket ovanligt de har stött på som de bara kan skildra som skuggfolk. Detta leder till att personen eller kroppen som verkar vara som en skugga inte är fast men som en genomskinlig skugga.
Att hantera att vara en empat
2015 visningar
Att vara empatisk betyder inte att vi inte kan ställa in begränsningar eller ta hand om oss själva. Jag har spenderat mycket tid på att arbeta med hur man hanterar denna typ av genomtänksamhet.
Lyssna till andarna
1344 visningar
De flesta av oss vill ha hjälp av universum att lösa våra livs problem. Tror du på att det händer i den verkliga världen? Jag tror att de närmaste bortgångna som lämnade oss kvar i jordelivet ibland vill hjälpa oss.
Drömmar om människor från det förflutna
2971 visningar
Att tänka på människor från det förflutna är mycket vanligt. Det kan vara människor du har haft bra eller dåliga minnen och erfarenheter med. Personer du gillat, ogillat, älskat eller hatat.
Tecken på att andarna kommunicerar med dig
18734 visningar
När våra nära och kära dör kan det vara svårt för många av oss, t.o.m. förödande. Vi står där med många obesvarade frågor och bara det i sig kan förstärka sorgen.
Viktiga tarotkort och dess betydelse
7625 visningar
Genom att kontakta tarotguiderna kan du förstå vart ödet vill föra dig. En spådam kan under spådom använda tarotkort för att förstärka sin intuition
Jättefin tjej med hjärtat på rätt plats. Fick möjligheten att reda ut frågor runt pappas avlidande. Tyvärr bröts samtalet efter ett tag. Men fick iaf mitt sagt till min pappa, och Nora kunde förmedla bea saker så att jag slipper känna skuld i detta. Hon har gett mig en klarare syn på efterlivet, och man inte ska vara rädd för de som söker kontakt! Tack så jättemycket!! Trots tårar så är jag nöjd! :D
Skrivet 23 juli, söndag 10:58